logo hadbarot hasviva

לוכד עכברים בנס ציונה

מחפשים לוכד עכברים בנס ציונה? ריכזנו עבורכם את הלוכדים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

מדבירון
ירון שלום

מדבירון

נבדק לאחרונה 17.07.2024
4.83
568
חוות דעת
התמחויות: חומרים ללא ריח, ללא פינוי והצאת כלים , שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים לבית, לגינה, לעסקים, למוסדות ומפעלים , חומרי ההדברה מאושרים ע"י משרד הבריאות , מחלקה מיוחדת לניקיון ופוליש , לבעלי כלבים וחתולים - טיפול נגד קרציות ופרעושים , אנו עושים הדברה באמינות, באדיבות ובמקצועיות
ביוטופ הדברות
דודו חזוט

ביוטופ הדברות

נבדק לאחרונה 11.07.2024
4.95
208
חוות דעת
התמחויות: הדברת כל סוגי התיקנים , הדברת כל סוגי הנמלים , הדברת כל סוגי הקרציות , חיסול פשפש המיטה טרמיטים ופרעושים , הדברת חולדות ועכברים עם חומרים שמאושרים לפי החוק , שירות לפרטים, עסקים, מוסדות ועיריות
שמעון פילהבר
שמעון פילהבר

שמעון פילהבר

נבדק לאחרונה 17.07.2024
4.98
138
חוות דעת
התמחויות: לכידת נחשים ועכברים חולדות ועוד , הדברת כל סוגי המזיקים, פשפש מיטה , תרמיטים ועוד , ניסיון עשיר בתחום , אחריות מלאה על כל עבודה , שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה , הדברת תיקנים, פרעושים ופשפש מיטה , לכידת מכרסמים , עמידה בלוחות זמנים , הדברת נמלת האש , רישיון להדברת מבנים ושטח פתוח

עכברים בבית הם לא רק מטרד ופחד קיומי, אלא גם מפגע תברואתי חמור. מכיוון שכך, עם הופעת העכברים בבית יש להזמין לוכד עכברים בנס ציונה, הלא הוא מדביר, שידביר את העכברים מביתכם וישאיר את סביבת מגוריכם סטרילית וללא סכנות הנשקפות ממכרסמים. מעוניינים לדעת מתי צריך להזמין לוכד עכברים, כיצד תדעו שיש לכם מכת עכברים בבית ואף מהי עלות ההדברה? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות החשובות.

עכברים בבית

 

עכברים בבית

אתם עשויים לתהות לעצמכם, כיצד מגיעים עכברים אל תוך הבית שלנו באופן המצריך הזמנת לוכד עכברים בנס ציונה. התשובה, פשוטה ומעניינת. בעוד שמרבית החיות בעולמנו סובלות מההתפשטות העירונית ומרחבי המחיה שלהן מצטמצמים, ישנן חיות שהיטיבו להסתגל לסביבה האורבנית החדשה ולנצל אותה לטובתם. כך, המרחב האורבני הפך עבורם לבית גידול ותופעת העיור רק מסייעת להם להתרבות.

אחד מבעלי החיים הללו, הוא העכבר. למעשה, לא מדובר רק בעכבר אלא במכרסמים רבים. מכרסמים אלו מוצאים כל אתר בנייה, שטח נטוש, או מחילות בבתים כבית אטרקטיבי במיוחד. ממש מלון של חמישה כוכבים.

חשבו על הסרטים המפורסמים של טום וג'רי. ג'רי מצליח לנצל לטובתו את הבית, למצוא מחילות להסתתר בהם אליהן ג'רי לא יכול להגיע ומסתתר ממבקשי רעתו בין רהיטים או מאחורי ספות.

מכיוון שכך, עכברים נהנים למדי להגיע לבתינו. אולם כפי שצוין לעיל, התועלת לעכברים מהגעתם למרחב העירוני מהווה נזק משמעותי עבורנו. נזק, המצריך הזמנת לוכד עכברים בנס ציונה.

 

הנזקים מהעכברים

עכברים גורמים למספר נזקים בבית. ראשית, עכברים גורמים לרוב האנשים לתחושות בהלה והיסטריה. האדם הממוצע שייתקל בעכבר יתחיל לצעוק ולטפס על דברים. במסגרת בהלה זו, הוא עלול להינזק, ליפול ולהיחבל. זוהי הסכנה האינטואיטיבית עבור רובנו מהימצאותם של עכברים בביתנו, אך למעשה זהו הקל שבנזקים שגורם העכבר, ואם נזק זה היה הנזק הבלעדי שמסבים העכברים, לא היה צורך לייחד כתבה ללוכד עכברים בנס ציונה.

כפי שכבר יכולתם להבין, ישנם נזקים נוספים מנוכחות העכברים בבית. נזק נוסף, שגם הוא לא החמור בנזקים, הוא פגיעה בתשתיות, בריהוט ובמזון. העכבר נמנה על משפחת המכרסמים. המכרסמים, כשמם כן הם – מכרסמים. מכרסמים כמעט כל דבר הנקלע לדרכם.

מכיוון שאלו הם פני הדברים, עכבר שיפגוש חוט טלפון, אינטרנט או חשמל, צפוי לכרסם אותו ולהוציא אותו מכלל שימוש. עכבר שיזדחל אל מתחת למרצפות וייתקל בתשתיות הביוב, החשמל או המים עלול לכרסם גם אותן. לכאורה, התשתיות אמורות להיות עמידות מפני כרסום אך מוטב שלא להעמיד את התשתיות בפני ניסיון.

יתר על כן, העכברים יכרסמו רהיטי עץ הנגישים להם. כך, תוכלו למצוא את רגלי הספה והמיטה שלכם, את הארונות ואת השולחנות מכורסמים ורעועים. השתכנעתם כבר שרצוי להזמין לוכד עכברים בנס ציונה?

אם טרם השתכנעתם בצורך להזמין לוכד עכברים בנס ציונה, חשוב שתדעו כי העכברים מעבירים מחלות ומסכנים את בריאותכם. עכברי רחוב מסתובבים בביבים, במחילות ובשאר מקומות מזוהמים. באותם מקומות העכברים נדבקים בחיידקים ובווירוסים. החיידקים והווירוסים לא נשארים אצל העכברים אלא מופצים מהם דרך הפרשותיהם, הישר אל תוך הבית שלכם. כעת, אין לנו ספק כי אתם עומדים על החשיבות בהזמנת לוכד עכברים בנס ציונה.

נזק מעכבר

 

הצורך בהזמנת לוכד

לא כל הופעה של עכבר מצדיקה הזמנה של לוכד עכברים בנס ציונה. ככל שהופיע בביתכם עכבר בודד ותו לא, תוכלו לקנות מלכודת פשוטה בעצמכם, כפי שיפורט בהמשך, וללכוד את העכבר מבלי להזמין לוכד עכברים בנס ציונה. מנגד, במצבים בהם אתם סובלים ממכת עכברים בביתכם, לא יהיה מנוס אלא להזמין לוכד עכברים בנס ציונה.

 

זיהוי מכת עכברים

לעיתים, קשה לדעת אם בביתכם מצוי עכבר בודד או שמא אתם סובלים ממכת עכברים. הדרך האופטימלית לזיהוי מכת עכברים, היא כמובן ראייה בעין של כמה עכברים במקביל. אופציה נוספת, היא זיהוי של ריבוי גללי עכברים במרחב. עכברים נוטים לחזור לאותם מקומות כדי להטיל בהם את גלליהם. מכיוון שכך, אם נתקלתם בכמה מצבורים של גללים באותו אזור, סביר שנמצא בביתכם יותר מעכבר אחד.

לקוח ממליץ לוכד עכברים

 

שיטות לכידה

ישנן כמה מלכודות בעזרתן לוכד עכברים בנס ציונה יכול ללכוד עכברים. אנו נפרט אודות שיטות הלכידה הנפוצות והיעילות ביותר.

 

מלכודות כלוב

מלכודת כלוב הינה מלכודת קלאסית, בה מוצב פיתיון לעכבר. ברגע שהעכבר נכנס למלכודת היא נסגרת עליו, ואתם תוכלו לשחררו בשטח פתוח הרחק מביתכם.

לשיטה זו מספר יתרונות ומספר חסרונות. נפתח ביתרונות. ראשית, לכידת עכברים בשיטת מלכודת כלוב הינה השיטה המוסרית ביותר ללכוד עכבר. העכבר מגיע מרצונו החופשי אל האוכל, המלכודת תיסגר עליו אך לא תפגע בו והוא ישוחרר לחופשי בשטח פתוח.

שנית, היעילות של המלכודת גבוהה למדי. הגבינה תפתה את העכבר וזה יגיע אליה בוודאות גבוהה. המלכודת תיסגר באופן שלא יאפשר את יציאת העכבר ממנה ויהי מה.

כאמור, ללכידה בשיטה זו גם מספר חסרונות. החיסרון העיקרי הוא חוסר הוודאות באשר למועד לכידת העכברים. ייתכן שהעכברים ייכנסו אל המלכודות בתוך שעות ספורות אך לא מן הנמנע שיחלפו ימים שלמים עד שהעכבר יואיל בטובו להיכנס אל המלכודת.

מלכודת כלוב

 

מלכודות קפיץ

מלכודת נוספת ומוכרת היא מלכודת הקפיץ. העכבר מתרוצץ בבית עד אשר נתקלת במלכודת, מזהה עליה את הפיתיון, מתקרבת אליו במטרה לאוכלו – והופ! הקפיץ נסגר עליו והעכבר מוצא בה את מותו.

מלכודת קפיץ

 

מלכודת רעל

המלכודות האחרונות הן מלכודות רעל. זוהי, למעשה, הדברת עכברים. לוכד העכברים מפזר תיבות ובהן קוביות רעל, הנחזות כאוכל עבור העכברים. העכברים אוכלים את האוכל המורעל ומוצאים את מותם במאורתם כעבור כמה ימים. פתרון זה יעיל עבור מכות עכברים, שכן תיבה אחת מסוגלת לחסל עכברים רבים, בניגוד ליתר המלכודות.

בניגוד לסוגים הראשונים של המלכודות, מלכודות מסוג מלכודות רעל יכול להציב רק לוכד עכברים בנס ציונה בעל תעודת מדביר מורשה. זאת, עקב השימוש בחומרים רעילים ומסוכנים העלולים לפגוע בבני הבית ובבעלי החיים אם יוצבו באופן שאינו בטיחותי או במינונים גבוהים מידי. כמו כן, חלק מהרעלים הם לא חוקיים והשימוש בהם אסור, ומדביר ללא רישיון עלול שלא לדעת אילו חומרים מותרים ואילו אסורים.
עלות הדברת עכברים על ידי לוכד עכברים תלויה במספר גורמים. שני הגורמים העיקריים הם כמות העכברים המשוערת וגודל הבית הנגוע. שני גורמים אלו חשובים, שכן הם משפיעים באופן ישיר על מספר המלכודות שצריך המדביר לפזר ברחבי הבית, כדי שהן יהיו אפקטיביות ובתום ההדברה הבית יהיה נקי מעכברים.  גורם נוסף המשפיע על המחיר, הוא מתן אחריות. מדבירים הוגנים מעניקים אחריות על עבודתם, לתקופה של שלושה חודשים עד שנה. מדבירים אחרים מוותרים על הקונספט, והדבר מגולם במחיר ההדברה. לדעתנו, לא מומלץ להתפתות להדברות זולות ללא רישיון. בואו נשאיר את הפיתיונות לעכברים ולא לנו כקליינטים. בין כה וכה, עלות הדברת העכברים הממוצעת נעה בין 400 לבין 550 שקלים. המחיר נקבע בתווך כפונקציה של הגורמים האמורים, וכן של מיקום העכברים ונגישותו. בהצלחה!
רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
הדברות הסביבה
הדברות הסביבה
הדברות הסביבה מובילים את תחום ההדברות בישראל. עם צוות של מדבירים מוסמכים בכל סוגי ההדברות, ברמות רעילות שונות. הדברות הסביבה שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח. מענה 24/7 לבעיות מזיקים מכל הסוגים ובכל סוגי המבנים.