logo hadbarot hasviva

הדברת נמלים בבני ראם

מחפשים הדברת נמלים בבני ראם? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע וחברות ההדברה המומלצות ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

מדבירון
ירון שלום

מדבירון

נבדק לאחרונה 22.07.2024
4.83
568
חוות דעת
התמחויות: חומרים ללא ריח, ללא פינוי והצאת כלים , שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים לבית, לגינה, לעסקים, למוסדות ומפעלים , חומרי ההדברה מאושרים ע"י משרד הבריאות , מחלקה מיוחדת לניקיון ופוליש , לבעלי כלבים וחתולים - טיפול נגד קרציות ופרעושים , אנו עושים הדברה באמינות, באדיבות ובמקצועיות
שמעון פילהבר
שמעון פילהבר

שמעון פילהבר

נבדק לאחרונה 17.07.2024
4.98
138
חוות דעת
התמחויות: לכידת נחשים ועכברים חולדות ועוד , הדברת כל סוגי המזיקים, פשפש מיטה , תרמיטים ועוד , ניסיון עשיר בתחום , אחריות מלאה על כל עבודה , שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה , הדברת תיקנים, פרעושים ופשפש מיטה , לכידת מכרסמים , עמידה בלוחות זמנים , הדברת נמלת האש , רישיון להדברת מבנים ושטח פתוח
ביוטופ הדברות
דודו חזוט

ביוטופ הדברות

נבדק לאחרונה 21.07.2024
4.95
209
חוות דעת
התמחויות: הדברת כל סוגי התיקנים , הדברת כל סוגי הנמלים , הדברת כל סוגי הקרציות , חיסול פשפש המיטה טרמיטים ופרעושים , הדברת חולדות ועכברים עם חומרים שמאושרים לפי החוק , שירות לפרטים, עסקים, מוסדות ועיריות

הקיץ הישראלי מעורר אסוציאציות שונות ומגוונות לאזרחי ישראל למיניהם. חלק יקשרו את הקיץ לים, אחרים לאבטיח, קייטנות, חו"ל ועוד. אולם ישנה אסוציאציה אחת המשותפת לישראלים רבים, רבים מידי – נמלים. בחודשי הקיץ הנמלים יוצאות מקיניהן וממלאות מטבחים, מקלחות, חדרי שינה ועבודה, משרדים וכל מקום נוסף בו הן רצויות יותר או רצויות פחות. 

הנזק מנמלים רגילות

 

שני סוגים של נמלים

כאשר עוסקים בהדברת נמלים בבני ראם, רצוי לחלק בין שני סוגים של נמלים. הסוג הראשון הוא של הנמלים הרגילות המוכרות לנו. סוג נוסף, עליו וודאי שמעתם, הוא נמלת אש. הדברת נמלת אש הינה שונה במובנים מסוימים מהדברת נמלים רגילות בבני ראם וכן הצורך בהדברה חריף יותר כאשר בנמלת האש עסקינן. מכיוון שכך, נדון בשני הסוגים בנפרד.

נמלת האש

 

המדריך המלא

הידע של רובנו באשר להדברת נמלים בבני ראם, הינו מוגבל. הידע המוגבל גורם לנו לשגות בבואנו להתמודד עם הבעיה, שגיאות שבמקרה הטוב עולות לנו כסף ובמקרים חמורים יותר לא פותרות את הבעיה, מזיקות לבית ואף פוגעות בבריאות שלנו.

כדי שאתם לא תימנו עם אותם אנשים אשר מבצעים טעויות בתחום הדברת הנמלים בבני ראם עקב חוסר ידע, הכנו עבורכם מדריך מקיף זה. בסוף המדריך, יהיה לכם את הידע הדרוש כדי לבצע את הפעולות הכרוכות בהדברת נמלים בבני ראם באופן נכון ומבלי לטעות בטעויות קריטיות.

 

מרכיבי המדריך

מדריך זה ייפתח בפירוט אודות הנזקים הנגרמים מנמלים והצורך בהדברת הנמלים. משם, נמשיך אל השיטות בהן מבצעים הדברת נמלים בבני ראם. נחלק בין נמלים רגילות לנמלי אש. לבסוף, נדון במדביר עצמו ובדרישות המצופות ממנו.

 

הנזק מנמלים רגילות

בניגוד ליתושים, לטרמיטים, לחולדות, לעקרבים או לנחשים, נמלים רגילות לא מזיקות לבני האדם. הן יוצרות מטרד, הן יכולות אף לפגוע בארונות או במיטות, אך לא מעבר. עם זאת, הן יוצרות עבור רבים תחושות גועל וחרדה ומכיוון שכך אלו חפצים בהדברת נמלים בבני ראם.

נמלים

 

הנזק מנמלת האש

נמלת האש הינה זן נוסף של נמלים, הנפוץ במיוחד בישראל.  נמלת האש קטנה יותר מהנמלה הרגילה, צבעה חום או אדמדם ותפוצתה בכל הארץ. בעוד שהנמלים הרגילות, כאמור, לא מסבות כל נזק לאדם, נמלת האש עוקצת בני אדם וגורמת לתחושות לא נעימות כלל וכלל.

עבור רוב הציבור, עקיצות נמלת האש לא מסוכנות כלל וכלל. הנעקץ יחוש תחושות גירוד ועקצוץ למשך מספר ימים, אך תחושות אלו יעברו ולא יותירו כל פגע. אולם עבור מיעוטם של האנשים, העקיצות מסוכנות יותר. אנשים אלו יחוו תגובה אלרגית לעקיצות נמלת האש ובמקרים מסוימים אף עלולים למצוא את עצמם בבית חולים עקב העקיצות.

מאחר שנוכחנו לדעת כי נמלת האש מזיקה יותר מהנמלה הרגילה במידה ניכרת, ברור מדוע הדברת נמלי אש הינה נפוצה יותר מהדברת נמלים רגילות. כפי שניווכח להלן, לא רק הצורך בהדברה חמור יותר אלא גם שיטות ההדברה חמורות יותר ומה שמספיק להדברת נמלים בבני ראם לא מספיק בהכרח להדברת נמלי אש.

שיחת וואסטפ לקוח ממליץ הדברת נמלים

 

שיטות ההדברה

ישנן מספר שיטות בעזרתן ניתן להדביר נמלים. חלקן, על ידי מדביר ובאופן יסודי. חלקן, בדרכים טבעיות, יעילות פחות, שאף עשויות להשאיר את הנמלים בחיים. נפתח בשיטה הקלאסית ביותר להדביר נמלים, על ידי ריסוס חומרים כימיקליים על ידי מדביר מוסמך.

 

ריסוס

הדברת נמלים בבני ראם באמצעות ריסוס נמלים נעשית באופן הבא. בשלב הראשון, מדביר הנמלים יורה לכם להצניע מוצרי מזון, לעיתים אף להוציאם מהארונות ולהתפנות בעצמכם מהבית. בשלב הבא, המדביר יפתח בריסוס חומרים כימיים אל קירות הבית, לרצפה, מאחורי הארונות ועוד.

המדביר לא יסתפק בריסוס הבית לשם הדברת נמלים בבני ראם, אלא גם בריסוס ארונות החשמל והתקשורת וכן המסדרון המוביל לבית. אחרת, הנמלים יוכלו לקונן שם ולזלוג מהקינים שלהם אליכם הביתה.

בתום הריסוס, המדביר יורה לכם תוך כמה זמן תוכלו לשוב הביתה. לא תוכלו להיכנס במיידי הביתה לאחר ההדברה. זאת, מאחר שהשפעת החומרים המרוססים עודנה חזקה יחסית ויש צורך להמתין עד להיחלשות העוצמה שלהם עד לחזרה הביתה. בשלב החזרה הביתה, הכימיקליים יהיו חזקים דיים כדי להדביר את הנמלים ולהשלים את הליך הדברת הנמלים בבני ראם אך לא חזקים מספיק כדי לפגוע באדם ובבעלי החיים. הדברה זו אפקטיבית כלפי נמלי אש ונמלים רגילות כאחד.

 

הדברה ידידותית

אם ברצונכם לחסוך בכסף ובחיי נמלים, תוכלו לבצע הדברת נמלים בבני ראם באופן הומני וללא השמדתן של הנמלים. ההדברה ההומנית מתבססת על הצבת חומרים טבעיים אשר דוחים את הנמלים ומרחיקים אותם וכך שומרים על ביתכם נקי מנמלים.

תוכלו לפזר בבית מקלות קינמון, עלי דפנה, קליפות הדרים, פולי קפה ופלפל שחור. כל אלו יידחו את הנמלים מלהגיע לאותן נקודות וישמרו עליהן רחוקות מבתיכם. שימו לב – הדברה זו אפקטיבית רק כלפי נמלים רגילות, ולא כלפי נמלי אש.

 

הדברה בג'ל וקיי 300

תוכלו לרכוש ג'ל להדברת נמלים. את הג'ל תמרחו על פתחי הקינים של הנמלים וכך אלו יימצאו את מותן. היעילות מול נמלים רגילות תהיה גבוהה, בעוד שהיעילות אל מול נמלי אש תהיה חלקית.

זוכרים שהבטחנו לכם טיפים מה לא לעשות? לא להדביר בקיי 300, קיי 500 ודומיהם! השימוש בחומר זה ודומיו אמנם יהיה אפקטיבי אל מול הנמלים, אך עלול להזיק לילדיכם, לחיות המחמד שלכם ובכמויות גדולות אף לאנשים בוגרים.

מדביר הנמלים שלכם חייב לשאת ברישיון הדברה בתוקף מטעם רשות הטבע והגנים. ללא רישיון שכזה, עבודתו אסורה ומסוכנת. רישיון ניתן למדביר לאחר שהנפיק תעודת יושר מהמשטרה והשלים קורס של שלושה חודשים בנושא ההדברות מטעם רשות הטבע והגנים. שימו לב כי הרישיון של המדביר עודנו בתוקף, וכן שהוא תואם לסוג ההדברה הספציפית – הדברת דירות או הדברת חוץ. כמו כן, עליכם להקפיד לדרוש מהמדביר אחריות על העבודה. מדביר מקצוען ישמח לתת לכם אחריות על הדברת הטרמיטים, לכל הפחות לחצי שנה ולרוב גם לשנה שלמה. כמו כן, השתדלו לקרוא ביקורות ולשמוע חוות דעת על המדביר מחברים, שכנים ובני משפחה.
עלות ההדברה על ידי מדביר בבני ראם תהיה זהה לעלות ההדברה של שאר הג'וקים, התיקנים והיתושים. המשמעות הינה שעלות ריסוס הנמלים בדירה בת שני חדרים, תעמוד על כמאתיים וחמישים שקלים. הדברת נמלים בירושלים של דירה בת שלושה חדרים, תעלה כשלוש מאות שקלים. הדברת דירה בת ארבעה חדרים תעלה כשלוש מאות ושלושים שקלים. ריסוס נמלים בדירה בת חמישה חדרים תחצה את רף השלוש מאות וחמישים שקלים. בהצלחה!
רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
הדברות הסביבה
הדברות הסביבה
הדברות הסביבה מובילים את תחום ההדברות בישראל. עם צוות של מדבירים מוסמכים בכל סוגי ההדברות, ברמות רעילות שונות. הדברות הסביבה שמים דגש על שירות מקצועי ואדיב, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח. מענה 24/7 לבעיות מזיקים מכל הסוגים ובכל סוגי המבנים.