logo hadbarot hasviva

אודות

חברת הדברות הסביבה הוקמה על ידי מקצוענים המתמחים בהדברות. החברה מעניקה שירות אמין ואיכותי לטיפול בכל סוגי המזיקים. בהתאם למגמה העולמית התומכת בשמירה על איכות הסביבה, אנחנו בהדברות הסביבה נעשה הכל על מנת לשמור על תנאי הדברה ירוקים וידידותיים ברמה האקולוגית. הנמנים על קהילת לקוחותינו בכל רחבי הארץ מהווים את כרטיסי הביקור האנושיים שלנו כשהם מדווחים על שירות יוצא מן הכלל ואפס מזיקים בסביבה.

בוחרים נכון

להדברות הסביבה מספר צוותים הפרוסים בכל קצוות הארץ ומעניקים שירות מקצועי ואמין באופן יום יומי למגוון רחב של לקוחות תוך שמירה על יחס אישי מכבד לכל לקוח ולקוח. אנו משתמשים בחומרים וציוד איכותיים ואמינים ובעזרת הקפדה על כללי החברה אנו מצליחים לשמור על מוניטין מוצלח לאורך שנים רבות. אנו שמים דגש על זמן הגעה, אחריות על ביצוע עבודות, עמידה בלוח זמנים ולקוחות מרוצים.

בינינו, למה דווקא אנחנו?

אם תחפשו מדבירים בגוגל, תוכלו למצוא מדביר לכל נמלה בביתכם. כולם משוכנעים שהם הכי טובים בשוק, הכי מקצוענים והכי ידידותיים למשתמש (או כך הם לפחות טוענים…), אז למה לקוחות החברה מעדיפים פעם אחר פעם לפנות דווקא אלינו?

קהילת לקוחות הדברות הסביבה רואה בחברה מקור אמין, משתלם, איכותי ובעיקר: נותן תוצאות בשטח. הצוותים השונים בכל חלקי הארץ מספקים שירות הדברת מזיקים ברמה גבוהה מאוד כשהם לא ינטשו את הזירה עד שהשטח נקי לחלוטין.

חדשנות בעולם ההדברה

שירות הדברה איכותי מבחינתנו כולל התעדכנות נון סטופ בחידושים הטכנולוגיים, בסוגי החומרים, בהתאמה להגנת הסביבה ובקיצור משך זמן ההדברה. אנו מאמינים בחדשנות כלי לקידום החברה שלנו במתן סיוע ממוקד ואפקטיבי ללקוחות בסילוק מזיקים. הצוותים שלנו מגיעים לבתים פרטיים ולבתי עסק כשהם מצוידים במיטב המכשור והציוד המתאים להדברה מתקדמת המותאמת לסוג המזיקים הספציפי ולרמת עמידותם לחומרי הדברה שונים.

החזון שלנו

אנחנו מכוונים לקראת פריסה ארצית נרחבת יותר שתיתן מענה מקצועי מהיר לכל אדם בכל עיר בארץ. זאת על מנת לשפר את איכות החיים ולהפוך את חוויית המגורים לנעימה, אסתטית ובטוחה יותר. אנו מודעים לכך שחיים לצד מזיקים הם מצב מורכב ביותר ועל כן נשתדל לעשות את המירב לשיפור תנאי המחיה בכל אזור בארץ.

מעגל הלקוחות שלנו

אנו מספקים שירותי הדברה לפרטיים, לארגונים ולמוסדות לרבות: מפעלים, מוסדות חינוך, בתי מלון, בתי אבות, עיריות, מועצות, מגדלי מגורים באחזקת חברות שונות ומוסדות רפואיים.

המדבירים שלנו מגיעים לכל חלקי הארץ בהתראה קצרה על מנת לתת את השירות הטוב ביותר למניעת ונטרול מזיקים.

אמונים על בטיחות

שימוש בלתי בטוח בחומרי הדברה עלול לסכן חיי אדם. על מנת להימנע מכל סיכון, אנשי ההדברה של הדברות הסביבה משתמשים בחומרים ידידותיים לאדם ולחי וכן בכל מקרה של חשש, יקבלו הדיירים הוראה להתפנות מאזור הדברה למשך מספר שעות עד ימים עד להתנדפות החומר. לקוחות חברת הדברות הסביבה נהנים מהדברה בטוחה ומשימוש מקצועי ויעיל בכל סוגי חומרי ההדברה האפקטיביים.

פעילות על פי נהלי בטיחות

חומרי ההדברה המסורתיים מכילים תרכובות של כימיקלים רעילים. עובדה זו בעייתית כמובן, כך שמלבד פגיעה במזיקים הספציפיים הם עלולים לפגוע גם באדם ובחי. כימיקלים אלו מתפרקים באיטיות ולעיתים נותרים על פני הקרקע לשנים רבות. על מנת לצמצם את השפעת הכימיקלים של חומרי ההדברה נחקקו נהלי בטיחות עבור שימוש בחומרי הדברה. בעשרות השנים האחרונות פותחו שיטות הדברה מבוססות חומרי הדברה ידידותיים לסביבה לצד שיטות הדברה ביולוגיות הכוללות שימוש בזן בעלי חיים מסוגים שונים לאכילת מזיקים באזורים חקלאיים וכדומה. חברת הדברות הסביבה עושה שימוש מבוקר בחומרי הדברה איכותיים ובטיחותיים ופועלת בקפדנות לפי נהלי הבטיחות.

הדברות הסביבה – איכות החיים שלכם זה המקצוע שלנו

אנחנו הדברות הסביבה ואנחנו נעשה הכל כדי שהשקט ישוב על כנו בביתכם. נגמר עידן: "אמאל'ה, ג'וק!". אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, ציוד איכותי וחומרי הדברה ירוקים יהפכו את החללים שלכם לנקיים, בטוחים ונעימים למגורים ולעבודה.